Dobývání 2013

Kalendář

  Českobrodská vzduchovka

  vzduchovka1 Českobrodská vzduchovka je soutěž je určena pro všechny amatérské střelce ze vzduchové pušky. Letošní ročník se uskuteční 26. srpna 2017 na tradičním místě za hradbami v Šafaříkově ulici. . Zahájení soutěže je v 13.00 hod. Zápis a registrace střelců od 12.00 hod. u střeleckého komisaře, startovné činí 50 Kč. Časový posun možný.

  Střílené disciplíny ke stažení zde.

  K soutěži pro dospělé je opět přiřazena soutěž pro děti ve střelbě z dětské vzduchovky od šesti do čtrnácti let. Pořadatel si vyhrazuje právo kontroly bezpečnosti a způsobilosti střelce a jeho vpuštění do soutěže.

  Střelec může střílet z vlastní zbraně. Střílí se z volné ruky a z otevřených mířidel. Vzduchovka nesmí být opatřena kolimátorem či optikou.  V případě, že střelec nevlastní svou zbraň je možnost si pušku půjčit na místě od pořadatele. Terče a střelivo zajištěno, ovšem každý ze střelců si může dle uvážení donést své vlastní.

  Během dne si může návštěvník prohlédnout zaparkované veterány a možná se s nimi i projet. Ti z vás jak soutěžící tak i návštěvníci můžete přijít  oděni v dobovém oblečení let šedesátých a semdesátých minulého století v tehdejší ČSSR a okolí a to jak v oblečení běžném tak v patřičné uniformě. Budete srdečně vítáni.